ArtZoon

İptal İade ve Değişim

İptal İade ve Değişim

İptal İade ve Değişim

Sitemiz üzerinden Kredi Kartı ile satın aldığınız ürünün cayma hakkı kullanılması için teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde fatura arkasında yer alan iade adresimize ulaştırılmış olması gerekmektedir. Bu çerçevede ürünler zarar görmüş, bozulmuş, solmuş, tahrip olmuş veya yıpranmış (ürünü deneme amaçlı kullanım dışında) olmamalı, etiketleri ve paketlemeleri sağlam ve eksiksiz halde olmalıdır. Ürün kullanılmış ve kullanıma bağlı olarak kat izi oluşmuş, parfüm veya ter kokusu sinmiş, etiketi koparılmış, faturası olmayan ürünün iadesi yapılamaz. 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ücret iadesi talebinde bulunmak için siparişinizin ONLINE-KREDİ KARTI ile gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

KAPIDA ÖDEME ile gerçekleştirilen siparişler de ücret iadesi bulunmamaktadır ancak değişim işlemi yapılabilir.

İadelerde, kargo taşıma hizmet bedelinin iadesi yapılamamaktadır.(Gidiş, Geliş)

Alıcı, kombin kampanyası adı ya da kurgusu içerisinde yer alan birden fazla ürünü kampanyalı satın alıp, aldığı ürünlerden sadece bir adedini iade edemez. Eğer iade etmek istiyorsa kombin kampanya kapsamında aldığı tüm ürünleri iade olarak göndermelidir. Kombin kampanyasında tekli ürün iade

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra fit1beden.com.tr tarafından belirteceğiniz banka hesap numarasına iade işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem için süre 10 iş günüdür.

Değişim için ürünün küçük veya büyük olması durumunda kullanım kılavuzunu detaylı okuyup doğru kapanma sürecini gerçekleştirdiğinizden emin olmalısınız. Bundan sonra fatura arkasındaki ilgili boşlukları doldurup yurtiçi kargo tarafımıza iletebilirsiniz. Kargo ücreti müşteriye aittir. Firmamıza ulaşan tüm değişim kargoları 3 (üç) iş günü içerisinde değişimleri sağlanıp tarafınıza gönderilir. Değişimlerde kargo masrafı gidiş ve geliş olmak üzere müşteriye aittir. İade koşullarında yazan bütün koşulların sağlanmış olması değişimde de beklenmektedir.